zpryciarz pisze:Crevan pisze:Dzień dobry wszystkim, w tym roku dopiero zacząłem coś tam bawić się w wędkarstwo, więc jeszcze nie zaznajomiony z łowiskami jestem. Chciałem dopytać się, gdzie na miejskim odcinku Bystrzycy wybrać się na spina? Nie zależy mi na jakimś konkretnym gatunku, na razie chciałbym sobie tak poćwiczyć bardziej
słaby rok wybrałeś na ćwiczenie . miejski odcinek został mocno przetrzebiony jak większość polskich rzek ipozbawiony ryb przez czarna plagę .
niektórzy latają po całym odcinku w większości że słabymi efektami
Ajaj no to faktycznie żem trafił... Ale to są gdzieś w najbliższej okolicy Lublina jakieś inne miejsca gdzie można sobie pospinningować? Ale raczej nie tak żeby godzinę w jedną stronę się wlec. Mamy coś takiego może?



