Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: Paweł » sob 14 sie 2021, 16:34

Sprzedam pakiet zanęt, glin oraz dodatków. Towar nie jest pierwszej świeżości, dlatego proponowana przeze mnie cena to 120 zł - jest to ok 40% rzeczywistej wartości. W skład pakietu wchodzi:

1x Zanęta Sensas Lake
1x Zanęta Sensas Etage
1x Sensas Coco Belge
2x Sensas Mączka Piernikowa
3x Zanęta Zawodnicza Boland Leszcz Karmel
1x Zanęta Zawodnicza Boland Leszcz
1x Zanęta Zawodnicza Płoć Czarna
1x Gienek Glina Wiążąca
2x Glina Boland Feeder Lekka Light
2x Glina Boland Wiążąca Ciemna
2x Glina Boland Rzeczna
4x Glina Boland Rozpraszająca Brązowa
3x Glina Boland Rozpraszająca Czarna
1x Aromat w płynie Traper Ochotka
7x Klej Boland Koler
1x Attraktor MVE Caramel
2x Attraktor Mondial-F Karabrasem
1x Attraktor Mondial-F Speculatus
Załączniki
zanety.jpg
zanety.jpg (222.93 KiB) Przejrzano 724 razy
Awatar użytkownika
gregory
Karaś srebrzysty
Posty: 73
Rejestracja: pt 08 cze 2018, 10:38

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: gregory » sob 14 sie 2021, 17:32

Paweł, zabiorę.
Odezwę się telefonicznie.
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: Paweł » sob 14 sie 2021, 18:37

gregory pisze:Paweł, zabiorę.
Odezwę się telefonicznie.


OK. Zatem sprzedane.
Awatar użytkownika
te0
Okoń
Posty: 184
Rejestracja: pn 20 sie 2018, 15:11

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: te0 » czw 18 lis 2021, 18:31

Sprzedam Kurtke, nowa, ani razu nad wodą.

Obrazek

Obrazek


Wykonana została z lekkiego i wytrzymałego 2 warstwowego materiału nylon Taslon, pokrytego impregnacją DWR zapewniającą wodoszczelność.

Mocny główny zamek błyskawiczny nie-zacinający się. 2 obszerne kieszenie na piersi zamykane od góry rzepami. 2 wodoszczelne kieszenie na piersi.

2 kieszenie do ogrzewania dłoni wyłożone polarem. Mała zamykana wewnętrzna kieszeń.

Stały kaptur wyposażony w wielokierunkową regulację. Może być zwinięty i zapięty dla wygody rzepem.

Stójka chroniąca szyję przed zimnem i deszczem.

Regulowane mankiety na rzepę. Wewnętrzne mankiety z neoprenu, półrękawiczki z wcięciem na kciuk. Zapobiegają przedostaniu się wody do wnętrza rękawów podczas podnoszenia rąk - np. w trakcie zarzucania przynęty w deszczu.

Na plecach kurtki umieszczono obszerną, zamykaną wodoszczelnym zamkiem kieszeń oraz uchwyt do podbieraka.

Dół kurtki regulowany ściągaczem.

Rozmiar M

Cena 350zł
Ostatnio zmieniony czw 18 lis 2021, 19:11 przez te0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mietek
Szczupak
Posty: 461
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 22:55

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: Mietek » czw 18 lis 2021, 19:06

te0 pisze:Sprzedam Kurtke, nowa, ani razu nad wodą.

Obrazek

Obrazek


Wykonana została z lekkiego i wytrzymałego 2 warstwowego materiału nylon Taslon, pokrytego impregnacją DWR zapewniającą wodoszczelność.

Mocny główny zamek błyskawiczny nie-zacinający się. 2 obszerne kieszenie na piersi zamykane od góry rzepami. 2 wodoszczelne kieszenie na piersi.

2 kieszenie do ogrzewania dłoni wyłożone polarem. Mała zamykana wewnętrzna kieszeń.

Stały kaptur wyposażony w wielokierunkową regulację. Może być zwinięty i zapięty dla wygody rzepem.

Stójka chroniąca szyję przed zimnem i deszczem.

Regulowane mankiety na rzepę. Wewnętrzne mankiety z neoprenu, półrękawiczki z wcięciem na kciuk. Zapobiegają przedostaniu się wody do wnętrza rękawów podczas podnoszenia rąk - np. w trakcie zarzucania przynęty w deszczu.

Na plecach kurtki umieszczono obszerną, zamykaną wodoszczelnym zamkiem kieszeń oraz uchwyt do podbieraka.

Dół kurtki regulowany ściągaczem.

Cena 350zł


Jaki rozmiar? :)
Awatar użytkownika
te0
Okoń
Posty: 184
Rejestracja: pn 20 sie 2018, 15:11

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: te0 » czw 18 lis 2021, 19:11

Już naprawiłem :)
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » pt 19 lis 2021, 16:20

Sorki Te0 ale zapytam. Co z nią nie tak, za duża?
Pytam bo do brodzenia przymierzam się do EXQUISITE G2 a rozmiarówka jest identyczna.
W Rybce coś tam wisi od DAM-a i zawsze zapomnę przymierzyć, a nie przepadam za jakimiś szerokimi.
Mam 186cm wzrostu i teoretycznie też na mnie M-ka co jest trochę dziwne.
Szkoda by było gdyby coś, bo zarówno Twoja jak i ta co ja bym chciał wyglądają przyzwoicie a i cena fajna.
Aldek
Awatar użytkownika
te0
Okoń
Posty: 184
Rejestracja: pn 20 sie 2018, 15:11

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: te0 » pt 19 lis 2021, 16:52

Dostałem jako prezent ale jest za mała, mam 193cm wzrostu. (Dziewczyna kupiła na internecie) Poza tym to rzadko brodzę. Kurtka rzeczywiście wygląda na solidnie zrobioną. Jeśli chcesz możemy się zgadać, przymierzysz, pooglądasz. Może akurat przypadnie do gustu.
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » pt 19 lis 2021, 17:02

te0 pisze:Dostałem jako prezent ale jest za mała, mam 193cm wzrostu. (Dziewczyna kupiła na internecie) Poza tym to rzadko brodzę. Kurtka rzeczywiście wygląda na solidnie zrobioną. Jeśli chcesz możemy się zgadać, przymierzysz, pooglądasz. Może akurat przypadnie do gustu.

Mam na sobie taką M-kę w której biegam na codzień i właśnie przyszło mi do głowy aby ją pomierzyć choć jestem jeszcze w robocie.
Wygląda na to, że jak się to poukłada na sylwetce, a nie patrzy na rysunek to trochę co innego.
Wychodzi na to, że powinienem jednak wziąść jak zwykle, czyli XL to wtedy na wysięgu rękawy będą OK.
Ale dzięki, camo bardzo fajna od wiosny do zimy.
193 cm, fiu!, to łatwo Cię wypatrzyć nad wodą, będę się rozglądał. Do zobaczenia.
Aldek
Awatar użytkownika
Mietek
Szczupak
Posty: 461
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 22:55

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: Mietek » pt 19 lis 2021, 20:36

CDC pisze:
te0 pisze:Dostałem jako prezent ale jest za mała, mam 193cm wzrostu. (Dziewczyna kupiła na internecie) Poza tym to rzadko brodzę. Kurtka rzeczywiście wygląda na solidnie zrobioną. Jeśli chcesz możemy się zgadać, przymierzysz, pooglądasz. Może akurat przypadnie do gustu.

Mam na sobie taką M-kę w której biegam na codzień i właśnie przyszło mi do głowy aby ją pomierzyć choć jestem jeszcze w robocie.
Wygląda na to, że jak się to poukłada na sylwetce, a nie patrzy na rysunek to trochę co innego.
Wychodzi na to, że powinienem jednak wziąść jak zwykle, czyli XL to wtedy na wysięgu rękawy będą OK.
Ale dzięki, camo bardzo fajna od wiosny do zimy.
193 cm, fiu!, to łatwo Cię wypatrzyć nad wodą, będę się rozglądał. Do zobaczenia.


Tylko nie pomyl ze mną :mrgreen:

Jakby coś to te0 łowi z powodzeniem, a ja bez :lol:
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » pt 19 lis 2021, 22:32

Mietek pisze:
CDC pisze:
te0 pisze:Dostałem jako prezent ale jest za mała, mam 193cm wzrostu. (Dziewczyna kupiła na internecie) Poza tym to rzadko brodzę. Kurtka rzeczywiście wygląda na solidnie zrobioną. Jeśli chcesz możemy się zgadać, przymierzysz, pooglądasz. Może akurat przypadnie do gustu.

Mam na sobie taką M-kę w której biegam na codzień i właśnie przyszło mi do głowy aby ją pomierzyć choć jestem jeszcze w robocie.
Wygląda na to, że jak się to poukłada na sylwetce, a nie patrzy na rysunek to trochę co innego.
Wychodzi na to, że powinienem jednak wziąść jak zwykle, czyli XL to wtedy na wysięgu rękawy będą OK.
Ale dzięki, camo bardzo fajna od wiosny do zimy.
193 cm, fiu!, to łatwo Cię wypatrzyć nad wodą, będę się rozglądał. Do zobaczenia.


Tylko nie pomyl ze mną :mrgreen:

Jakby coś to te0 łowi z powodzeniem, a ja bez :lol:

:D najwyżej będę miał z czasem dwóch znajomych którzy mają kłopoty z doborem ubrań, działają jak żagiel na łódce :D i do łowienia wystarczają im krótkie kije :D
Aldek
Awatar użytkownika
zpryciarz
Sum
Posty: 1410
Rejestracja: sob 31 mar 2018, 19:31

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: zpryciarz » sob 20 lis 2021, 11:36

Panowie potrzebuje dobrych kotwic do woblerkow nie za miliony $$. Kupiłem kilka woblerów bez kotwic. Potrzebowałbym jakoś 40-80 szt w różnych rozmiarach od 12 do 6. Może jakiś sprawdzony sklep na allegro ?
Marcin
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » sob 20 lis 2021, 12:41

zpryciarz pisze:Panowie potrzebuje dobrych kotwic do woblerkow nie za miliony $$. Kupiłem kilka woblerów bez kotwic. Potrzebowałbym jakoś 40-80 szt w różnych rozmiarach od 12 do 6. Może jakiś sprawdzony sklep na allegro ?

Raczej chyba nic tu się nie da wymyśleć u nas w kraju, ja już szukałem nie raz. Najtańsze z podobno dobrych to JMC, później to Owner, Berkley Fusion i BKK podobne cenowo i jakościowo, dalej VMC. JMC nie miałem ale pozostałe mam na przynętach i mogę ręczyć. Możesz jeszcze spróbować Mikado Sensual, zakładałem to kiedyś i ujdą, trafiają się w paczce niedoróbki ale ostatecznie jeszcze mogą być, może teraz poprawili jakość.
Przy takiej ilości może spróbuj na Ali jak ktoś poda dobry namiar.
Aldek
Awatar użytkownika
darek
Sandacz
Posty: 694
Rejestracja: sob 20 lut 2016, 17:27

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: darek » sob 20 lis 2021, 13:21

Awatar użytkownika
zpryciarz
Sum
Posty: 1410
Rejestracja: sob 31 mar 2018, 19:31

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: zpryciarz » sob 20 lis 2021, 14:56

Dzięki za podpowiedzi Panowie. Ownery dobra firma używam ich haczyków ale kotwice w lbn ownera drogie. 4ziko za szt. Chyba że na allegro gdzieś znajdę.
Marcin
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » sob 20 lis 2021, 15:42

zpryciarz pisze:Dzięki za podpowiedzi Panowie. Ownery dobra firma używam ich haczyków ale kotwice w lbn ownera drogie. 4ziko za szt. Chyba że na allegro gdzieś znajdę.

Tak 4 to nie, coś ok. 3. Berkley fusion są przynajmniej podobnej jakości, jak nie lepsze i odrobinkę tańsze. Po 4 zł/szt to już Raptor-z BKK można kupić tylko te to już dla Siwego bo to samochody na tym można holować :)
Na Ali z tego co zerknąłem to porządnie wyglądają FTK i Hunthouse. Hunthousa mam woblery i jeśli zbroją w te same kotwice, a wygląda że tak, to są naprawdę przyzwoite. Wychodzą coś po 1 zł.
Aldek
Awatar użytkownika
zpryciarz
Sum
Posty: 1410
Rejestracja: sob 31 mar 2018, 19:31

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: zpryciarz » sob 20 lis 2021, 18:04

CDC pisze:
zpryciarz pisze:Dzięki za podpowiedzi Panowie. Ownery dobra firma używam ich haczyków ale kotwice w lbn ownera drogie. 4ziko za szt. Chyba że na allegro gdzieś znajdę.

Tak 4 to nie, coś ok. 3. Berkley fusion są przynajmniej podobnej jakości, jak nie lepsze i odrobinkę tańsze. Po 4 zł/szt to już Raptor-z BKK można kupić tylko te to już dla Siwego bo to samochody na tym można holować :)
Na Ali z tego co zerknąłem to porządnie wyglądają FTK i Hunthouse. Hunthousa mam woblery i jeśli zbroją w te same kotwice, a wygląda że tak, to są naprawdę przyzwoite. Wychodzą coś po 1 zł.

1zl to już mega dobra cen :) tym bardziej że się przymierzam do kupna kolejnej partii wobkow :)
Marcin
Awatar użytkownika
Rowino
Szczupak
Posty: 279
Rejestracja: czw 23 cze 2016, 22:04

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: Rowino » sob 20 lis 2021, 18:26

Zajrzyj do dekatlonu - mają VMC i czasem można trafić na fajną wyprzedaż. Ostatnio kupiłem paczkę haczyków do lania główek jigowych za jakieś psie pieniądze.
www.metrobikes.pl
rowery części akcesoria serwis
Awatar użytkownika
zpryciarz
Sum
Posty: 1410
Rejestracja: sob 31 mar 2018, 19:31

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: zpryciarz » sob 20 lis 2021, 21:18

Rowino pisze:Zajrzyj do dekatlonu - mają VMC i czasem można trafić na fajną wyprzedaż. Ostatnio kupiłem paczkę haczyków do lania główek jigowych za jakieś psie pieniądze.

Oo super nawet nie pomyślałem o tym
Marcin
Awatar użytkownika
te0
Okoń
Posty: 184
Rejestracja: pn 20 sie 2018, 15:11

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: te0 » pn 29 lis 2021, 08:22

te0 pisze:Sprzedam Kurtke, nowa, ani razu nad wodą.

Obrazek

Obrazek


Wykonana została z lekkiego i wytrzymałego 2 warstwowego materiału nylon Taslon, pokrytego impregnacją DWR zapewniającą wodoszczelność.

Mocny główny zamek błyskawiczny nie-zacinający się. 2 obszerne kieszenie na piersi zamykane od góry rzepami. 2 wodoszczelne kieszenie na piersi.

2 kieszenie do ogrzewania dłoni wyłożone polarem. Mała zamykana wewnętrzna kieszeń.

Stały kaptur wyposażony w wielokierunkową regulację. Może być zwinięty i zapięty dla wygody rzepem.

Stójka chroniąca szyję przed zimnem i deszczem.

Regulowane mankiety na rzepę. Wewnętrzne mankiety z neoprenu, półrękawiczki z wcięciem na kciuk. Zapobiegają przedostaniu się wody do wnętrza rękawów podczas podnoszenia rąk - np. w trakcie zarzucania przynęty w deszczu.

Na plecach kurtki umieszczono obszerną, zamykaną wodoszczelnym zamkiem kieszeń oraz uchwyt do podbieraka.

Dół kurtki regulowany ściągaczem.

Rozmiar M

Cena 350zł


Nowa cena 300zł
Awatar użytkownika
siwy
Sum
Posty: 3284
Rejestracja: wt 07 kwie 2015, 19:39
Lokalizacja: Marcin 1976 - Lublin LSM, Mobile:607-356-115

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: siwy » pn 29 lis 2021, 22:26

No i bezpośrednio dotknęła mnie sytuacja polityczna na linii Polska - Rosja. A mianowicie nie jestem w stanie kupić namiotu na lód Helios Nord-1, gdyż nie wysyłają z Rosji do Polski...nawet przez Chiny. Czy ktoś wie, gdzie takie lub bardzo podobne sprzedają? Zależy mi na systemie rozkładania jak parasol i żeby szkielet był stalowy, a nie zawiasy z badziewnego jednorazowego plastiku. Na foto zdjęcie tego Helios Nord-1, ale Nord-2 też może być - większy, z podstawą sześciokątną a nie kwadratową...wlazłem jeszcze na jakieś estońskie strony, ale tam to już w ogóle nie idzie się dogadać :-D
Załączniki
HeliosNord-1.jpg
HeliosNord-1.jpg (151.88 KiB) Przejrzano 367 razy
30 lat łowię...i nadal g%#no umiem :D
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » wt 30 lis 2021, 09:43

A na Ali masz takie fajne automatyczne chyba bez żadnej stali, koromysła takie jak pudełka tylko ścianki trzeba przyszplić, chyba do 3 stówek, i ocieplane jakieś, wyglądają fajnie.
O takie coś:
-15488902261239834207.jpg
-15488902261239834207.jpg (72.45 KiB) Przejrzano 339 razy

Ciężki co prawda i nie mały no ale chyba ciepełko w środku, tylko nie wiem czy byś nie dostał na koniec zimy ;)
Aldek
Awatar użytkownika
siwy
Sum
Posty: 3284
Rejestracja: wt 07 kwie 2015, 19:39
Lokalizacja: Marcin 1976 - Lublin LSM, Mobile:607-356-115

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: siwy » wt 30 lis 2021, 10:46

W sumie fajne, ale 10kg ważą i są dla mnie za duże. Gdy nie ma wiatru lub malutki wiaterek to bez namiotu łowię, a na większy to już kawał żagla i ciężko samemu ogarnąć. Różne opcje ogarniałem i ewentualnie 2 są jeszcze :
Załączniki
easy-up-fishing-tent.jpg
easy-up-fishing-tent.jpg (170.31 KiB) Przejrzano 332 razy
Namiot-Kabina-Prysznicowa-Przebieralnia-Zielony.jpg
Namiot-Kabina-Prysznicowa-Przebieralnia-Zielony.jpg (68.3 KiB) Przejrzano 332 razy
30 lat łowię...i nadal g%#no umiem :D
Awatar użytkownika
siwy
Sum
Posty: 3284
Rejestracja: wt 07 kwie 2015, 19:39
Lokalizacja: Marcin 1976 - Lublin LSM, Mobile:607-356-115

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: siwy » wt 30 lis 2021, 10:48

Jeden z plusów wędkowania na lodzie to mało i lekki mandżur...i chciałbym by tak pozostało ;-)
30 lat łowię...i nadal g%#no umiem :D
Awatar użytkownika
CDC
Sum
Posty: 2048
Rejestracja: pt 28 sie 2020, 07:42

Re: Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię

Postautor: CDC » wt 30 lis 2021, 14:05

siwy pisze:Jeden z plusów wędkowania na lodzie to mało i lekki mandżur...i chciałbym by tak pozostało ;-)

Tak sobie pomyślałem. Kurcze! w namiociku to fajnie, podnęcić i sobie można siedzieć 24h, ogrzewanka jakiegos cokolwiek, internecik to i filmy można nadrobić. Super sprawa.
Aldek

Wróć do „Zalew Zemborzycki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości

cron
Sklep wędkarski Lublin