Rękodzieło - Wędkarskie Hand Made

Awatar użytkownika
siwy

Re: Rękodzieło - Wędkarskie Hand Made

Postautor: siwy » pn 14 sie 2017, 20:49

Po biczowaniu zawsze suszę wszystkie przynęty - całe pudełka a nawet rozkładam w domu na blacie co bardziej "zakamarkowe" by lepiej odparowywały, czasem umyć trzeba, groty podostrzyć, jigi zmęczone wymienić, odciąć z kija ostatnie 2-3m plecionki najbardziej sparachanej...normalka ;-)
Bądź dobry jak chleb, ale nie daj się zjeść...
Awatar użytkownika
siwy

Postautor: siwy » śr 23 sie 2017, 20:32

No i już! :x

Jeszcze nie zapłacone Kadiemu a biały pierzak z czeburaszką 16gram już odpłynął w paszczy jakiegoś potwora - mówiąc potwór mam coś na myśli 4-5kg+ bo nawet nie widziałem ogona tylko falę na powierzchni od ogona chyba, uderzył przy drugim opadzie jakieś 30m od brzegu...co mnie podkusiło podczepiać wielkiego pierzaka na fluorocarbonie? (trochę pocharatany z 10cm nad agrafką) Kadi - zrobisz mi jeszcze takiego samego jak ten białoniebieski z pianką pod niebieską nitką?
Bądź dobry jak chleb, ale nie daj się zjeść...
Awatar użytkownika
Kadi

Postautor: Kadi » śr 23 sie 2017, 20:38

siwy pisze:No i już! :x

Jeszcze nie zapłacone Kadiemu a biały pierzak z czeburaszką 16gram już odpłynął w paszczy jakiegoś potwora - mówiąc potwór mam coś na myśli 4-5kg+ bo nawet nie widziałem ogona tylko falę na powierzchni od ogona chyba, uderzył przy drugim opadzie jakieś 30m od brzegu...co mnie podkusiło podczepiać wielkiego pierzaka na fluorocarbonie? (trochę pocharatany z 10cm nad agrafką) Kadi - zrobisz mi jeszcze takiego samego jak ten białoniebieski z pianką pod niebieską nitką?

Marcinie, gratuluję. Jestem w szoku :) Nie mam białych piórek, jak uzupełnię zapas to ukręcę.
Tomasz K.
1988
C&R
Awatar użytkownika
Mietek

Postautor: Mietek » pn 11 wrz 2017, 22:02

Dziś miałem przypływ weny i zrobiłem swoją pierwszą w życiu przynętę `z odzysku` - wykorzystałem główkę 5g, dozbrojkę, korpus kaczej łapki po obcince i zepsuty spławik :D Test w wannie powiedział mi tyle, że będzie z tego fajny szarpak, bo część `spławikowa` ciągnie całość do góry, a część z główką trzyma wszystko przy dnie i robi duże zamieszanie jak się właśnie szarpie ;)

W najbliższych dniach popróbuję - a nuż coś się uczepi? :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Pibit

Postautor: Pibit » wt 12 wrz 2017, 12:40

Gratuluję, ciekawy pomysł :)
Mieszkam w Świdniku, chętnie dołączę na wspólne wyprawy nad wody lubelszczyzny :)
Awatar użytkownika
darek

Postautor: darek » wt 12 wrz 2017, 16:35

A moze jeszcze prosciej :?:
https://www.youtube.com/watch?v=HX60m9CxIoo
pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Lokalizacja: Sklep Wędkarski Lublin, ul.Romera 37/2, Tel: 533-357-333
Kontaktowanie:

Postautor: Paweł » wt 12 wrz 2017, 16:42

Nie ma się co śmiać. Don teraz opowiadał, że jak był w Szwecji, to spróbowali łowić na marchew i szczupak normalnie brał :)
Awatar użytkownika
don1976

Postautor: don1976 » wt 12 wrz 2017, 20:36

Paweł pisze:Nie ma się co śmiać. Don teraz opowiadał, że jak był w Szwecji, to spróbowali łowić na marchew i szczupak normalnie brał :)

Tu, w Szwecji, jest tyle szczupaka że przychodzą różne pomysły do głowy i właśnie na tym filmiku co zapodał darek wzorowaliśmy się jak pociąć marchewkę , i brały, ale dwa trzy dobre hole i trzeba zmieniać przynętę :lol:
Daniel P. Rocznik 1976
Awatar użytkownika
Pibit

Postautor: Pibit » wt 12 wrz 2017, 21:17

Jak jest ryba to i tego się czepi :)
Mieszkam w Świdniku, chętnie dołączę na wspólne wyprawy nad wody lubelszczyzny :)

Wróć do „Zalew Zemborzycki”