Zalew Zemborzycki Ogólnie

Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » sob 21 mar 2015, 16:15

Wszelkie inne, nie związane tematy z kategoriami na forum można poruszać w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » sob 21 mar 2015, 17:56

Kilka fotek z przepięknego rękawa. Fotki zostały wykonane w marcu 2015

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
siwy
Sum
Posty: 3284
Rejestracja: wt 07 kwie 2015, 19:39
Lokalizacja: Marcin 1976 - Lublin LSM, Mobile:607-356-115

Bacik Daiwa Cosmotex 5,40m do oddania - serio za free!

Postautor: siwy » czw 09 kwie 2015, 20:16

WItam. Nie wiem gdzie mogę dać ogłoszonko a może kogoś zainteresuje. Mam do oddania bat Daiwa Cosmotex 5,40m...ale dosłownie bat - jest z włókna szklanego choć dość lekki,a szczytówka pod własnym ciężarem ugina sie na około 12cm od osi całego wedziska, szczytówka bez gumy - zwykłe uszko na końcu jest. Może komuś się przyda do łowienia płoci czy leszcza lub do przerobienia na podbierak teleskopowy, itp. Wędzisko nie jest uszkodzone-bez pęknięć wzdłużnych, trochę rys jedynie i ślady użytkowania, naklejki/nadruk powycierany, nadal dobrze działa, mam je już chyba 20lat :).

Mam 2 zdjęcia ale na kompie a nie w internecie - nie mogłem wkleić bez adresu http. Mogę wysłać na e-mail lub gg.

Jeśli nie będzie chetnego/ej to zaniosę do koła i tam może jakiemuś juniorowi dadzą
30 lat łowię...i nadal g%#no umiem :D
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Bacik Daiwa Cosmotex 5,40m do oddania - serio za free!

Postautor: Paweł » pt 10 kwie 2015, 10:52

haczyk pisze:WItam. Nie wiem gdzie mogę dać ogłoszonko a może kogoś zainteresuje. Mam do oddania bat Daiwa Cosmotex 5,40m...ale dosłownie bat - jest z włókna szklanego choć dość lekki,a szczytówka pod własnym ciężarem ugina sie na około 12cm od osi całego wedziska, szczytówka bez gumy - zwykłe uszko na końcu jest. Może komuś się przyda do łowienia płoci czy leszcza lub do przerobienia na podbierak teleskopowy, itp. Wędzisko nie jest uszkodzone-bez pęknięć wzdłużnych, trochę rys jedynie i ślady użytkowania, naklejki/nadruk powycierany, nadal dobrze działa, mam je już chyba 20lat :).

Mam 2 zdjęcia ale na kompie a nie w internecie - nie mogłem wkleić bez adresu http. Mogę wysłać na e-mail lub gg.

Jeśli nie będzie chetnego/ej to zaniosę do koła i tam może jakiemuś juniorowi dadzą


Jak do oddania to ja chętnie przyjmę :) Bacika jeszcze nie mam :)
Awatar użytkownika
siwy
Sum
Posty: 3284
Rejestracja: wt 07 kwie 2015, 19:39
Lokalizacja: Marcin 1976 - Lublin LSM, Mobile:607-356-115

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: siwy » pt 10 kwie 2015, 19:29

no problemo - mi jest zbędny. Teraz kwestia odbioru wędki - mieszkam blisko ronda na Zana obok E.Leclerc'a. Jutro po południu będę z Agnieszką (i wedkami oczywiscie) nad ZZ w okolicach wieży to mogę wziąć do samochodu ze sobą.
30 lat łowię...i nadal g%#no umiem :D
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » ndz 12 kwie 2015, 09:26

Kilka fotek zalewu z ostatniego czasu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » pt 01 maja 2015, 14:09

Ruszają wydłużone linie MPK nad Zalew Zemborzycki - http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n ... zalew.html
Awatar użytkownika
pablo
Karasie jedzą gówno
Posty: 1
Rejestracja: wt 05 maja 2015, 20:18

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: pablo » wt 05 maja 2015, 20:30

Witam wszystkich. Zarejesrowałem sie na tym forum, poniewaz mieszkam nad Zalewem od jego początku i bardzo bliskie mi są sprawy związane z naszym zbiornikiem. W trakcie dzisiejszej wycieczki rowrerowej dookoła Zalewu zwróciłem uwagę na utrzymujący zimowy poziom wody. A, w osłupienie wprawił mnie widok boi kardynalnych na przeciwko wypożyczalni na Marinie. Z obecności tych oznaczeń wnioskuję, że poziom wody może w tym sezonie już nie wzrosnąć. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie coś na ten temat i może zaspokoić poją ciekawość i obawy?
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » wt 05 maja 2015, 20:45

pablo pisze:Witam wszystkich. Zarejesrowałem sie na tym forum, poniewaz mieszkam nad Zalewem od jego początku i bardzo bliskie mi są sprawy związane z naszym zbiornikiem. W trakcie dzisiejszej wycieczki rowrerowej dookoła Zalewu zwróciłem uwagę na utrzymujący zimowy poziom wody. A, w osłupienie wprawił mnie widok boi kardynalnych na przeciwko wypożyczalni na Marinie. Z obecności tych oznaczeń wnioskuję, że poziom wody może w tym sezonie już nie wzrosnąć. Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie coś na ten temat i może zaspokoić poją ciekawość i obawy?


Witamy Cię serdecznie na forum. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele użytecznych informacji.

Co do poziomu wody to istnieje już wiele pogłosek, że okolicach 1 czerwca poziom wróci do normalnego stanu. Jak będzie w rzeczywistości to zobaczymy.
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » sob 06 cze 2015, 10:27

Kilka fotek Zalewu Zemborzyckiego zrobionych wczoraj po południu i o zmierzchu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
krycha
Szczupak
Posty: 381
Rejestracja: ndz 22 mar 2015, 12:08

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: krycha » sob 06 cze 2015, 11:14

W ogóle nie poznałem tego miejsca! Jeszcze dużo wody brakuje.
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » sob 06 cze 2015, 11:25

krycha pisze:W ogóle nie poznałem tego miejsca! Jeszcze dużo wody brakuje.


Ja tam byłem dopiero pierwszy raz. Próbowałem coś porzucać spinningiem, ale jest tam bardzo płytko...
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » ndz 07 cze 2015, 16:26

Jak podaje Dziennik Wschodni dzisiaj 40-letni mężczyzna utonął w Zalewie Zemborzyckim. Wcześniej pił alkohol.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 12.20.

Mężczyzna razem ze znajomą i dziećmi grillował przy zalewie od strony mariny. Jak informują policjanci, z relacji kobiety wynika, że wypił dwa piwa i postanowił wejść do wody.

- Chwilę później kobieta spostrzegła, że 40-latek odpływa dalej w kierunku pomostu. Straciła go z oczu, a potem spotrzegła jak jego ciało dryfuje na wodzie - wyjaśnia Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.


Źródło - http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n ... yckim.html
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » pn 08 cze 2015, 19:03

Dzisiaj na spacerze zrobiłem kilka fotek nowego brzegu przy słonecznym wrotkowie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Więcej fotek tutaj - http://zalewzemborzycki.com/zalew-zembo ... wiec-2015/
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » sob 13 cze 2015, 17:46

Lato na zalewie pełną parą. Kilka fotek z dzisiaj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamillo
Sandacz
Posty: 727
Rejestracja: sob 06 cze 2015, 08:02

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Kamillo » czw 18 cze 2015, 07:11

Od kilku dni chodzi mi po głowie temat wyjazdu z forumowiczami na 2 dni gdzieś nad jeziorko. Zabrać żony, narzeczone, dziewczyny, kochanki noo jako że jesteśmy tolerancyjni - partnerów, i wyruszyć na całonocne wędkowanie połączone ze spożywaniem mięsistych kąsków piwka no i może trafi się coś żywego na grilla. Wypad planowany na początku lipca - cel J. Firlej gdzieś czy na plaży czy od lasu.
Co wy na to ?
http://gorek-gliny.pl/
Kamil Żechowski
Koło PZW Lublin Haczyk
Klub Piscari Lublin
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » czw 18 cze 2015, 10:08

Kamillo pisze:Od kilku dni chodzi mi po głowie temat wyjazdu z forumowiczami na 2 dni gdzieś nad jeziorko. Zabrać żony, narzeczone, dziewczyny, kochanki noo jako że jesteśmy tolerancyjni - partnerów, i wyruszyć na całonocne wędkowanie połączone ze spożywaniem mięsistych kąsków piwka no i może trafi się coś żywego na grilla. Wypad planowany na początku lipca - cel J. Firlej gdzieś czy na plaży czy od lasu.
Co wy na to ?


Ja z żoną jesteśmy jak najbardziej za!
Awatar użytkownika
Kamillo
Sandacz
Posty: 727
Rejestracja: sob 06 cze 2015, 08:02

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Kamillo » czw 18 cze 2015, 16:10

admin pisze:
Kamillo pisze:Od kilku dni chodzi mi po głowie temat wyjazdu z forumowiczami na 2 dni gdzieś nad jeziorko. Zabrać żony, narzeczone, dziewczyny, kochanki noo jako że jesteśmy tolerancyjni - partnerów, i wyruszyć na całonocne wędkowanie połączone ze spożywaniem mięsistych kąsków piwka no i może trafi się coś żywego na grilla. Wypad planowany na początku lipca - cel J. Firlej gdzieś czy na plaży czy od lasu.
Co wy na to ?


Ja z żoną jesteśmy jak najbardziej za!


To zobaczymy jak to wyjdzie
http://gorek-gliny.pl/
Kamil Żechowski
Koło PZW Lublin Haczyk
Klub Piscari Lublin
Awatar użytkownika
Kamillo
Sandacz
Posty: 727
Rejestracja: sob 06 cze 2015, 08:02

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Kamillo » pt 26 cze 2015, 16:26

Kamillo pisze:
admin pisze:
Kamillo pisze:Od kilku dni chodzi mi po głowie temat wyjazdu z forumowiczami na 2 dni gdzieś nad jeziorko. Zabrać żony, narzeczone, dziewczyny, kochanki noo jako że jesteśmy tolerancyjni - partnerów, i wyruszyć na całonocne wędkowanie połączone ze spożywaniem mięsistych kąsków piwka no i może trafi się coś żywego na grilla. Wypad planowany na początku lipca - cel J. Firlej gdzieś czy na plaży czy od lasu.
Co wy na to ?


Ja z żoną jesteśmy jak najbardziej za!


To zobaczymy jak to wyjdzie


Odświeżę propozycję wyjazdu 2 dniowego może być to piątek-sobota, piątek-sobota-niedziela, w naszym gronie np. tak jak padła propozycja Firlej. Na aktywny odpoczynek, wędkowanie/grilowanie. Wyjazd oczywiście ze swoimi połówkami pod namiocik :) ( uściślę że z tymi Piękniejszymi Połówkami, żeby nie było tekstów że połówka na kilka dni to za mało).
http://gorek-gliny.pl/
Kamil Żechowski
Koło PZW Lublin Haczyk
Klub Piscari Lublin
Awatar użytkownika
Szczupaczinio_85
Szczupak
Posty: 220
Rejestracja: sob 28 mar 2015, 10:16
Lokalizacja: Lublin Wrotków

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Szczupaczinio_85 » pn 29 cze 2015, 10:41

Ja niestety weekendy w wiekszosci pracujace:(((
Gdzie patyki tam wyniki ;)
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » sob 18 lip 2015, 15:32

A podobno wędkarze to najwięksi wandale i śmieciarze nad zalewem - http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724, ... lawki.html
Awatar użytkownika
kowalusee
Karaś srebrzysty
Posty: 64
Rejestracja: wt 24 lis 2015, 15:51

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: kowalusee » wt 24 lis 2015, 15:56

Witam
Mam pomysł zrobienia drużyny, która będzie się szykować do startu w Polskiej Lidze Wędkarstwa Spławikowego na wiosnę.
Trenowali byśmy nad zalewem bo łatwo z dojazdem jest to zbiornik dość techniczny więc akurat będzie można coś potrenować.
Jeżeli ktoś łowi odległościówką bądź tyczką to zapraszam do współpracy chociaż nawet potrenować bardziej wyczynowo.
Dzięki i czekam na pomysły.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kamillo
Sandacz
Posty: 727
Rejestracja: sob 06 cze 2015, 08:02

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Kamillo » wt 24 lis 2015, 16:22

Pomysł jak najbardziej na plusbmialem właśnie proponować coś podobnego w sekcji spining oraz spławik. Ja jak najbardziej za z batem :) I odleglosciowka. Trzeba by tym Lublinem troszkę zamieszać świeżością !!!!
http://gorek-gliny.pl/
Kamil Żechowski
Koło PZW Lublin Haczyk
Klub Piscari Lublin
krycha
Szczupak
Posty: 381
Rejestracja: ndz 22 mar 2015, 12:08

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: krycha » wt 24 lis 2015, 16:47

Ja bym mógł tyczki jeszcze nie mam ale będzie a odległościówką jest na razie w średnim stopniu opanowana. Za to bat opanowany prawie do perfekcji!
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Posty: 5680
Rejestracja: sob 21 mar 2015, 11:19
Lokalizacja: ZalewZemborzycki.com / Koło LSM Fart / PZW Lublin - tel: 500-517-699
Kontaktowanie:

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: Paweł » wt 24 lis 2015, 18:45

Ja akurat jestem cienki bolek jeżeli chodzi o spławik, także raczej odpadam. Jeżeli jednak chcielibyście występować oficjalnie w PLWS jako drużyna ZalewZemborzycki.com to ja nie widzę przeszkód. Kamilio niech przejmuje pałeczkę i formujcie drużynę.

Wróć do „Zalew Zemborzycki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Zielony i 80 gości

Sklep wędkarski Lublin