Zalew Zemborzycki Ogólnie

Awatar użytkownika
zpryciarz

Re: Zalew Zemborzycki Ogólnie

Postautor: zpryciarz » czw 14 cze 2018, 10:36

siwy pisze:Łeeee....to chyba luzik - skoro są, to drapieżnik ma co jeść :-)

...dawno nie łowiłem na spławik, to nie wiem, a u innych nie zauważyłem jakoś...ale uklei i tak by się trochę przydało :-)

W tym roku to jakoś sporo drobnicy pływa przy brzegu , więc drapieżnik nie powinien narzekac :)
Marcin
Awatar użytkownika
nofy

Postautor: nofy » czw 14 cze 2018, 14:20

jakby ktoś wyłowił w okolicach basenu i mola na marinie pływającego jerka ok.12cm fire tiger uzbrojony w srebrne morskie kotwice i fragment przyponu z FC to chętnie postawię dobre piwko za znaleźne ;)
Niestety poleciał wczoraj wraz z fragmentem osłabionego przyponu wczoraj w nocy.....
Awatar użytkownika
zpryciarz

Postautor: zpryciarz » czw 14 cze 2018, 16:23

a ja mam pytanko odnośnie woderów. czy ktoś użytkuje z forumowiczów ? zastanawiam sie nad kupnem, na łódke mam jeszcze nie odłożone. sprawdza się to ? widziałem pare osób na zawodach człapało po wodzie. Osobie rzucajacej z brzegu daje to trochę większe możliwości tylko jakie efekty. bo pare stówek trzeba za jakieś lepsze dac
Marcin
Awatar użytkownika
don1976

Postautor: don1976 » czw 14 cze 2018, 16:40

zpryciarz pisze:a ja mam pytanko odnośnie woderów. czy ktoś użytkuje z forumowiczów ? zastanawiam sie nad kupnem, na łódke mam jeszcze nie odłożone. sprawdza się to ? widziałem pare osób na zawodach człapało po wodzie. Osobie rzucajacej z brzegu daje to trochę większe możliwości tylko jakie efekty. bo pare stówek trzeba za jakieś lepsze dac

Ja korzystam z takich:
http://allegro.pl/spodniobuty-wedkarski ... 24128.html
Teraz są rewelacyjne a jak trochę zimniej to ocieplacze filcowe do woderów plus jakieś dresy i daję radę.
Ostatnio zmieniony czw 14 cze 2018, 17:29 przez don1976, łącznie zmieniany 1 raz.
Daniel P. Rocznik 1976
Awatar użytkownika
zpryciarz

Postautor: zpryciarz » czw 14 cze 2018, 17:00

don1976 pisze:
zpryciarz pisze:a ja mam pytanko odnośnie woderów. czy ktoś użytkuje z forumowiczów ? zastanawiam sie nad kupnem, na łódke mam jeszcze nie odłożone. sprawdza się to ? widziałem pare osób na zawodach człapało po wodzie. Osobie rzucajacej z brzegu daje to trochę większe możliwości tylko jakie efekty. bo pare stówek trzeba za jakieś lepsze dac

Ja korzystam z takich:
http://allegro.pl/spodniobuty-wedkarski ... 24128.html
Teraz są rewelacyjne a jak trochę zimniej to ocieplacze filcowe do woderów plus jakieś dresy i daję radę, jutro z rana będę brodził gdzieś w okolicy pół.

no i nie są drogie ;) dzięki za info
Marcin
Awatar użytkownika
Tomala

Postautor: Tomala » czw 14 cze 2018, 19:22

Ziomalovsky pisze:Slyszalem cos ze mozna wyporzyczyc lodke na zz cos w okolicach 30zl za dobe wie ktos o tym lub ma namiar na kogos?

Dobrze słyszałeś ;) Wystarczyło poszukać

Tomala pisze:
Sebastian.orzol1987 pisze:Czy można nad zalewem wypożyczyć łódkę ?? Na ryby ??
Paweł pisze:
Celem naszego forum jest dostarczenie jak najbardziej merytorycznych informacji, także jeżeli ktoś pyta odpowiedź uzyska bez względu czy to jest reklama czy nie. Sporo osób pyta o możliwość pożyczenia łodzi więc poniżej podam pełną specyfikację usług Pana Jacka (oczywiście na tyle ile moja wiedza pozwala).

Koszt wypożyczenia łodzi na cały dzień wynosi 30 zł. W tej cenie masz do dyspozycji również wiosła, kamizelki, kotwice.
Koszt wypożyczenia łodzi z silnikiem elektrycznym to 70 zł. Tego akurat dokładnie nie jestem pewien, bo tylko na trzeciego podsłyszałem.

Rezerwować możesz kiedy chcesz, do dyspozycji Pan Jacek ma 6 łodzi, także rzadko się zdarza (no chyba, że na zawodach), że wszystkie są wynajęte. Wiadomo jednak im wcześniej tym lepiej. Jest jedna łódź 3 osobowa...

Numer do Pan Jacka to - 602-353-807
Awatar użytkownika
Kadi

Postautor: Kadi » ndz 17 cze 2018, 20:58

Widzieliście? Nasz UP się zabiera za poprawę jakości wody w Zalewie. Ciekawe na ile się to uda.
https://youtube.com/watch?v=wUA2CHKnECE
Tomasz K.
1988
C&R
Awatar użytkownika
Tomala

Postautor: Tomala » ndz 17 cze 2018, 21:44

Kadi pisze:Widzieliście? Nasz UP się zabiera za poprawę jakości wody w Zalewie. Ciekawe na ile się to uda.
https://youtube.com/watch?v=wUA2CHKnECE

„Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Chyba się zabierał, co Ty Kadi Zalewu nie poznajesz? Film kręcony jeszcze jak ryby były ;)
Awatar użytkownika
Kadi

Postautor: Kadi » ndz 17 cze 2018, 22:06

oO A opublikowany 9 Stycznia tego roku heh. Nie czytałem opisu :)
Czyli już się nie udało :D
Tomasz K.
1988
C&R
Awatar użytkownika
Tomala

Postautor: Tomala » ndz 17 cze 2018, 22:12

Coś się udało, bo trzcina obrodziła :D Ale czy wspomniane "oczko" udało się odbudować to mi nie wiadomo, ono jest w rejonach gdzie nie wolno wędkować :?
krycha

Postautor: krycha » ndz 17 cze 2018, 22:37

To oczko było chyba przed wariatką. Chyba już go nie ma
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Lokalizacja: Sklep Wędkarski Lublin, ul.Romera 37/2, Tel: 533-357-333
Kontaktowanie:

Postautor: Paweł » pn 18 cze 2018, 08:45

Tomala pisze:
Chyba się zabierał, co Ty Kadi Zalewu nie poznajesz? Film kręcony jeszcze jak ryby były ;)

Heh dobre. Ja mam wrażenie, że jakość wody z roku na rok jest coraz gorsza.
Awatar użytkownika
siwy

Postautor: siwy » pn 18 cze 2018, 10:53

...nie jest gorsza - może w założeniach jest że kolor zielony jest najlepsiejszy a i gdy gęstość wody wzrośnie to nie da się utopić jak w mocno zasolonej cieczy :-D
Bądź dobry jak chleb, ale nie daj się zjeść...
Awatar użytkownika
Pibit

Postautor: Pibit » sob 23 cze 2018, 15:41

Nasz piękny zalew...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Jeff

Postautor: Jeff » śr 27 cze 2018, 13:11

Mam pytanko odnośnie wjazdu z ul. Krężnickiej do wieży. Jakiś czas temu wybrałem się tam i był postawiony szlaban i facet powiedział, że jak chcę to tu na prawo przy ulicy za 8zł. Po pierwsze byłem kilka razy o różnych porach i normalnie można było wjechać pod wieżę a po drugie na tym parkingu przy ulicy też nie była pobierana opłata. Pytanie czy coś się zmieniło czy to czyjeś widzi mi się, że jednego dnia zamykamy i kasujemy za parking, a drugiego nie? ;)

ps. zanim dojechałem to widziałem, jak facet przepuścił jakiś samochód przede mną, a mi powiedział, że nie bo tam mandaty piszą.
Paweł R.
Lublin
Awatar użytkownika
Tomala

Postautor: Tomala » śr 27 cze 2018, 14:27

Jeff pisze:Mam pytanko odnośnie wjazdu z ul. Krężnickiej do wieży. Jakiś czas temu wybrałem się tam i był postawiony szlaban i facet powiedział, że jak chcę to tu na prawo przy ulicy za 8zł. Po pierwsze byłem kilka razy o różnych porach i normalnie można było wjechać pod wieżę a po drugie na tym parkingu przy ulicy też nie była pobierana opłata. Pytanie czy coś się zmieniło czy to czyjeś widzi mi się, że jednego dnia zamykamy i kasujemy za parking, a drugiego nie? ;)

ps. zanim dojechałem to widziałem, jak facet przepuścił jakiś samochód przede mną, a mi powiedział, że nie bo tam mandaty piszą.

W weekendy zrobili płatny parking przy ul. Krężnickiej i wjazd pod wieżę. Jednak wodujący się wędkarze mogą to obejść przez Al. Bryńskiego ;)
Awatar użytkownika
Jeff

Postautor: Jeff » śr 27 cze 2018, 15:26

Tomala pisze:
Jeff pisze:Mam pytanko odnośnie wjazdu z ul. Krężnickiej do wieży. Jakiś czas temu wybrałem się tam i był postawiony szlaban i facet powiedział, że jak chcę to tu na prawo przy ulicy za 8zł. Po pierwsze byłem kilka razy o różnych porach i normalnie można było wjechać pod wieżę a po drugie na tym parkingu przy ulicy też nie była pobierana opłata. Pytanie czy coś się zmieniło czy to czyjeś widzi mi się, że jednego dnia zamykamy i kasujemy za parking, a drugiego nie? ;)

W weekendy zrobili płatny parking przy ul. Krężnickiej i wjazd pod wieżę. Jednak wodujący się wędkarze mogą to obejść przez Al. Bryńskiego ;)

No tylko to była środa 13.06. po południu i właśnie się zdziwiłem bo w weekend to bym zrozumiał.
Paweł R.
Lublin
Awatar użytkownika
Tomala

Postautor: Tomala » śr 27 cze 2018, 16:03

Jeff pisze:
Tomala pisze:

No tylko to była środa 13.06. po południu i właśnie się zdziwiłem bo w weekend to bym zrozumiał.

Możliwe, że wtedy odbywały się jakieś imprezy mosirowe, i na ten czas zrobili płatne
Awatar użytkownika
jankozbi

Postautor: jankozbi » śr 27 cze 2018, 19:05

Ja byłem w piątek około 17 -tej i też było płatne a najgorsze w tym wszystkim że wjeżdżasz tak jak ja na koniec i też płacisz całość.
Awatar użytkownika
Speed

Postautor: Speed » czw 28 cze 2018, 01:38

Wakacje się zaczęły to i opłaty za parking naliczają.
Awatar użytkownika
Puch

Postautor: Puch » czw 12 lip 2018, 20:36

Chciałbym zapytać ja wygląda wędkowanie na wyspie czy mozna przez przypadek natknąć się na nudystow czy już nie korzystają z tego miejsca?
Awatar użytkownika
Paweł
Administrator
Lokalizacja: Sklep Wędkarski Lublin, ul.Romera 37/2, Tel: 533-357-333
Kontaktowanie:

Postautor: Paweł » czw 12 lip 2018, 23:11

Puch pisze:Chciałbym zapytać ja wygląda wędkowanie na wyspie czy mozna przez przypadek natknąć się na nudystow czy już nie korzystają z tego miejsca?

W tym roku ich nie widziałem jeszcze, ale za to często ktoś inny okupuje wyspę. Ostatnio było kilka namiotów oraz żeglówki Politechniki i WOPR. Innym razem nocowały tam jakieś dzieciaki. Nudyści ostatnio widziani byli w zeszłym roku.
Awatar użytkownika
kocio

Postautor: kocio » pt 13 lip 2018, 06:21

Ja nie polecam byłem kilka lat temu na 2 nocki przyjechała PL na 2 łódki i zrobili imprezę.... Ale to nic na drugi dzień przyszły 2 pary i były glosniejsze niż te 20 osób z jacht klubu ogólnie płytko i dużo kajakarzy i motorówkarzy w jezdzalo nam w zestawy
Awatar użytkownika
Kadi

Postautor: Kadi » pn 16 lip 2018, 18:58

Tomasz K.
1988
C&R
Awatar użytkownika
Bandazyk

Postautor: Bandazyk » pn 16 lip 2018, 19:37

2 lata na projekt... Troszki jeszcze czasu zanim tam umoczymy kija...
Paweł W.

Wróć do „Zalew Zemborzycki”